Michal David revival

 

  je skupinou tří až pěti hudebníků, jimž učarovala hudba Michala Davida, fenomenálního hitmejkra od 80. let až po současnost , jehož hity pravidelně obsazovaly horní příčky československých hitparád. Kdo by neznal písně jako Nonstop, Děti ráje, Decibely lásky nebo Každý mi tě lásko závidí. V naší show zazní také dueta, která Michal David nazpíval s Ivetou Bartošovou ( To je naše věc, Konto štěstí ) nebo s Lucií Vondráčkovou ( Byla to láska ) a nesmíme také zapomenout na skupinu Damichi, jejíž je Michal David zakládajícím členem a produkuje italské hity osmdesátých let ( Mamma Maria, Made in Italy ), které můžete také slyšet v našem podání. 

  Kapelu Michal David revival je možno volit ve dvou variantách. První varianta má tři členy ( viz. foto ) a ve druhé je stávající trio doplněno o dva další hudebníky ( bicí a baskytara ), tak abychom dokázali zahrát jak v malém klubu, tak na velkém pódiu.  

Vystoupení našeho Michal David revivalu chce zaujmout posluchače jak díky precizním pěveckým výkonům , tak také díky naší snaze o zapojení publika do společné zábavy.  Je to zkrátka show plná pozitivní energie s cílem dobře naladit a hlavně pobavit publikum.  Michal David revival show  trvá cca. 70 – 90 minut a jsou produkovány jeho nejznámější hity . Tuto show je možno také spojit s vystoupením kapely RK Band, což je ideální řešení pro organizátory plesů a zábav, kdy stejní hudebníci jsou schopni obstarat jak hudbu k tanci ( RK Band - rk-band.webnode.cz ), tak program ( Michal David revival ) za zajímavých ekonomických podmínek.

Michal David revival má k dispozici i ozvučovací audio systém a jsme schopni si některé akce ozvučit sami. Vše závisí na velikosti ozvučovaného prostoru a počtu posluchačů. Podrobnosti o této službě viz. Kontakt

Členové kapely:

Radek Kňura - zpěv, klávesy

Jiří Butor - elektrická kytara

Ivo Juráš - bicí 

Michael Máša - basová kytara

 

Fotky  -   Videa

 

V záložce " Ke stažení " si můžete stáhnout náš nový plakát

 

a také skladby, které hrajeme a patří k těm nejznámějším z dílny Michala Davida:

Zprávy od fanoušků

Ples v Ostravě 17.2

Jiří Basta | 10.11.2017

Prosim kontaktujte mne stran plesu.dekuji

RK-je nejlepší

PETR | 22.08.2016

Ahojte skupino !!! Všechny vaše akcičky na kterých jsme se mohli potkat a zúčastnit se skvělé zábavy byly víc než luxusní. Opravdu smekáme a jsme rádi ,že jsme Vás mohli poznat a těšíme se na další stkání. Všem kdo toto budou číst tak tuto skupinu vřele doporučujeme a chválíme . S pochvalou a pozdravem fans club Opava PETR alias Pavla - Eva - Tomáš - Roman. Jo a jinak skvělé fotky Ráďo pozdrav mi fotografa :-D

Re: RK-je nejlepší

Radek | 06.10.2016

Ahojte Opaváci , moc děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás na další akcičce. Radek

Zpráva

Radek | 24.07.2016

Budeme moc rádi, když nám pošlete nějakou zprávu ohledně toho, jak se vám naše vystoupení líbilo, případně co jste na něm postrádali. Děkujeme.

Přidat nový příspěvek